دانلود موزيك جديد
لینک
صفحه ها
آمار وبلاگ
تعداد بازديد ها : 35844
تعداد نوشته ها : 125
تعداد نظرات : 35

امروزه مشتری در کانون توجهات بسیاری از شرکت‌ها و سازمان‌ها قرار دارد. افزایش تنوع محصولات و خدمات، رقابتی شدن محیط کسب و کارها، تعدد رقبا، تنوع خواسته‌های مشتریان، حرکت به سمت سفارشی‌سازی انبوه به جای تولید انبوه و عواملی از این دست، باعث شده است تا توجه به مشتری و درک نیازهای او بیش از گذشته جزو دغدغه‌های صاحبان کسب و کارها باشد.

با توجه به اینکه در نرم افزار CRM شاهد یک دید 360 درجه از مشتریان هستیم، لذا پیاده‌سازی درست آن می‌تواند سازمان‌ها را در جهت رفع نیازمندی مشتریانشان یاری رساند.

نرم افزار CRM (مدیریت ارتباط با مشتری)، به کسب‌وکارها کمک خواهد کرد تا تعاملات خود با مشتریان را در سه بخش اصلی CRM یعنی بازاریابی، فروش و خدمات، ثبت و پیگیری نمایند. در نرم افزار CRM می‌توان تعاملات بین کسب و کارها، مشتریان بالقوه و مشتریان موجود را ثبت نمود.

در اغلب موارد، نرم افزار CRM به صورت مستقل از سیستم‌های دیگر سازمانی مانند نرم افزار برنامه‌ریزی منابع سازمانی (ERP)، نرم افزارهای مالی و حسابداری، نرم افزار انبارداری، نرم افزارهای تخصصی صنایع و ... پیاده‌سازی می‌شود با این تفاوت که امکان یکپارچگی با این قبیل نرم افزارها وجود خواهد داشت، به طوری که جهت تسهیل فرآیندها و هماهنگی واحدهای مختلف، طی یک تعامل دوطرفه با هم در ارتباط بوده و داده‌های مورد نظر بین آن‌ها رد و بدل می‌شود.

درباره نرم افزار CRM بیشتر بدانید

این نکته واضح است که سازمان‌ها و شرکت‌ها در تلاشند تا با ایجاد ارتباط بهتر با مشتریان و ذی‌نفعان خود، رابطه بلندمدتی را با آنان برقرار نموده و رضایتمندی آنان را فراهم آورند. راهکاری که به اجرایی شدن این نوع نگرش کمک خواهد کرد، استفاده از سامانه CRM است. در این مطلب سعی می‌شود تا با بررسی مفاهیم پیرامون سیستم مدیریت ارتباط با مشتریان از جنبه‌های مختلف، به خوانندگان برای تصمیم‌گیری کمک شود.

مدیریت همه تعاملات مشتری با سازمان کار آسانی نخواهد بود و این مسأله زمانی پیچیده‌تر خواهد شد که واحدهای مختلف سازمان با مشتریان تعامل داشته باشند.

تقویت روابط با مشتریان موجب وفاداری بیشتر آنان به برند می‌شود که این مسأله ارزش بالایی برای سازمان‌ها و شرکت‌ها ایجاد خواهد کرد.

CRM چیست؟

CRM مخفف عبارت Customer Relationship Management به معنی مدیریت ارتباط با مشتری است. وقتی در مورد "مدیریت ارتباط با مشتری" (CRM) صحبت می‌کنیم، لازم است تا دورنمای سازمان و چگونگی روابط کسب و کار با مشتریان خود را در نظر داشته باشیم، که می‌تواند در استراتژی‌های کسب و کار، فرآیند یا ابزارهای نرم افزاری نمود پیدا کند.

استراتژی CRM

برخورداری از استراتژی درست CRM یکی از پایه‌ای‌ترین مواردی است که قبل از انتخاب نرم افزار CRM باید بر روی آن تمرکز داشت. در این استراتژی، مدیریت روابط با مشتریان، تیم فروش، فرآیندهای بازاریابی و خدمات و ... مورد توجه قرار خواهند گرفت. فلسفه نهفته در پشت این استراتژی آن است که مشتری، محور همه چیز است و مشتری‌محوری کلید موفقیت سازمان‌هاست. الگویی که می‌تواند در فرهنگ سازمانی نیز تجلی یابد.

چهارشنبه بیست و نهم 2 1400
(0) نظر

تلفن بیسیم پاناسونیک و باتری آن

حتمایکی از برترین شرکت های تولید کننده و مورد استفاده برای تلفن در منازل مادر کشور ایران، شرکت پاناسونیک است که بیشینه ای بس درخشان دارد و به همیندلیل در این مقاله به بررسی اطلاعات بیشتر در زمینه باتری تلفن پاناسونیک وامکان شارژ باتری قلمی در انها پرداخته ایم.


 

همانطورکه گفته شد شرکت پاناسونیک به عنوان یک شرکت بسیار خوش نام در زمینه تولیدتلفن منازل چه به صورت بیسیم و چه با سیم عمل کرده است. در گوشی های بیسیم یکی از عواملی که نقش بسیار مهمی در جلب رضایت مشتری دارد باتری به شمار می رود.

از همین رو شرکت پاناسونیک اهمیت بسیار بالایی به تولید باتری هایی با استاندارد های بین المللی داده است. نوع شارژر باتری و جنس خود باتری و از عواملی است که اهمین بسیار بالایی دارد که در مورد تمامی این موارد بحث خواهیم کرد.

معرفی باتری تلفن پاناسونیک و هرآنچه در مورد آن باید بدانید

باطری تلفن بیسیم در مدل های مختلفی وجود دارد . جنس این باطری ها معمولا بر دو نوع است که در آمپر های پایین از نیکل کادمیوم و در آمپر های بالا از نیکل متال هیدرید است .

باتری تلفن پاناسونیک هم به صورت سری شده و هم به صورت دو عدد نیم قلمی شارژی وجود دارد . باطریهای نیکل کادمیوم معمولا ظرفیت های کمتری را در خود جای می دهد و باتری های ساخته شده توسط این ماده از نوع باتری های کم ظرفیت هستند .

نوع دیگری از باطری تلفن بیسیم ازنیکل متال هیدرید است که به خاطر فلز متال هیدرید ظرفیت آمپری باتری را بالا می برد و در باطری هایی با آمپر بالاتر استفاده می شود .

هر تلفن بیسیم از یک مدل باطری خاص منصوب به آن تلفن استفاده میکند که بوسیله ی یک سری کد های خاص مرتب شده اند . هر کد تعریف شده برای یکسری از گوشی هی تلفن بیسیم استفاده می شود .

برخیاز گوشی های تلفن بیسیم نیز از یک جفت باطری نیم قلمی استفاده می شود که بنا به ظرفیت و میزان شارژدهی در آمپر های مختلفی وجود دارد .

بیشتر استفاده باطری های گوشی تلفن در برند های پاناسونیک ، زیمنس، تکنوتل، تلفونیکا و مافکو می باشد که جزو برند های اصلی بازار تلفن بی سیم به حساب می آید.

شارژر باتری قلمی چیست و موارد استفاده از آن چیست؟

شاید با دیدن تیتر بالا برای شما هم سوال شود که دلیل استفاده از ابزاری مثل شارژر باتری قلمی قابل شارژ ونیم قلمی چیست و با توجه به هزینه های بسیار پایین باتری های قلمی و نیم قلمی به هیچ عنوان صرفه ی اقتصادی برای استفاده از شارژر نیست...

امادر جواب شما باید بگویم که هزینه های شما برای مواردی که نیاز به استفاده منظم از باتری دارید در یک بازه زمانی طولانی مدت بسیار بالا رفته و شما میتوانید با شارژ و استفاده مجدد از باتری ها این هزینه ها را کاهش دهید.

بهموارد بالا تعداد را هم اضافه کنید و به فکر مواقعی بیفتید که شما می توانید تعداد بسیار بالایی از باتری را شارژ کرده و مجدد استفاده نمایید.

انواع شارژر باتری قلمی و نیم قلمی و استفاده آنها:

شارژر باتری قلمی و نیم قلمی در انواع مختلفی وجود دارد که کارایی تمامی آنها یکی است. اما برخی مدل ها و ویژگی های آنها بسیار کارامد است که در ادامه برخی از آنها را برای شما شرح میدهیم.


 

1. قابلیت شارژ سریع برای شارژر باتری قلمی:
واژه شارژ سریع برای گوشی های موبایل بسیار ساده و جا افتاده شده است و این امکان برای شارژر باتری قلمی نیز وجود دارد. شما با استفاده از شارژر هایی که از این قابلیت استفاده می کنند می توانید به سادگی در زمان صرفه جویی کنید.

2. قابلیت اتصال به شارژر فندکی خودرو:
این قابلیت به معنای واقعی کلمه واژه ی قابل حمل را برای شارژر باتری قلمی و نیم قلمی تعریف می کند. (که البته این شارژر ها برای باتری های کتابی نیز موجود است و می توانید روی این گزینه برای آنها نیز حساب کنید)

3. صفحه نمایش و قطع کن اتوماتیک:
صفحه نمایش یکی از مواردی است که اگر به دنبال زیبایی بصری در هر موردی هستید به کمک شما می آید. امادر این مورد استفاده از صفحه نمایش جنبه ی کاربردی بسیار بالایی دارد و شما می توانید میزان شارژ باتری در زمان شارژ چند باتری به صورت همزمان را نیز مشاهده نمایید.
قطعکن اتومات هم به عنوان کاربردی ترین قابلیت شارژر باتری قلمی و نیم قلمی انتخاب شده است و به سادگی می توانید از این مورد برای شارژ باتری های خودتان استفاده نمایید.

4. شارژ هم زمان باتری قلمی و نیم قلمی:
این گزینه هم به شما ازادی عمل برای شارژ همزمان و صرفه جویی در زمان را می دهد که بسیار کاربردی است. به این صورت که دیگر نیاز به صبر برای شارژ یک مدل باتری و سپس به شارژ باتری های جدید ندارید.

دلایل استفاده از باتری قلمی شارژی و شارژر باتری های قلمی:

به گزارش منبع مقاله با توجه به هزینه بالاتر خرید باتری قلمی شارژی و شارژر باتری قلمی برای بسیاری از افراد این سوال به وجود می آید که چرا یک نفر باید از باتری قلمی شارژی استفاده کند. از همین رو در ادامه چند پاسخ به این سوالات برای شما اماده کره ایم:

1. تولید زباله کمتر و کمک به طبیعت:
اولینو مهم ترین دلیل تولید باتری های قلمی و نیم قلمی شارژی برای شرکت های تولید کننده این باتری ها که شرکت پاناسونیک هم یکی از آنهاست کمک به محیط زیست است. باتری های یکبار مصرف تولید زباله بسیار بالایی دارند.
ازطرفی به دلیل عدم تفکیک زباله های الکترونیکی از سایر زباله های خشک و تر زینه ی بازیافت این باتری ها بسیار هزینه بر به شمار می رود.
بههمین دلیل شرکت های باتری سازی به فکر تولید باتری هایی با توان شارژ افتادند تا میزان این هزینه های بازیافتی و از طرفی تولید زباله الکترونیکیرا کاهش بدهند. با این کار سالیانه مقدار بسیار زیادی از سرمایه که صرف این هزینه ها می شود کاهش پیدا کرده است.

2. اقتصادی بودن استفاده از باتری های قلمی و نیم قلمی شارژی در بلند مدت:
شایدهزینه هایی مثل خرید باتری شارژی و شارژر باتری قلمی شارژی برای شما در نگاه اول بالا به نظر برسد اما گزینه های دیگری نیز وجود دارد که شاید از دید شما پنهان مانده است.
مصرفباتری های شارژی در بلند مدت به دلیل عدم پرداخت برای باتری های فیزیکی جدید به شدت صرفه اقتصادی دارد و از ههمین رو استفاده از این باتری صرفه اقتصادی بالایی دارد.

3. توان استفاده از یک شارژر باتری برای چندین باتری:
بایدبه این موضوع دقت داشته باشید که خرید این نوع باتری ها به صورت یکباره است و شما می توانید هزار باتری را با استفاده از یک شارژر باتری به صورت دوره ای شارژ کنید. از همین رو مشکل خرید باتری در زمان مورد نیاز را ندارید و به سادگی همیشه یک باتری در دسترس شماست.

معرفی روش خاصی برای انتخاب شارژر باتری قلمی:

در مقاله انتخاب باتری مناسب در سال 2021 بهبررسی روند انتخاب شارژر باتری برای شما پرداخته است و جالب است بدانید کهاین مقاله توسط شرکت پاناسونیک منتشر شده است که همیشه از برترین های این محصول بوده است.

چهارشنبه بیست و نهم 2 1400
(0) نظر
موسسه حرف آخر، شاه کلید موفقیت در کنکور ۱۴۰۰

حرف آخر یک موسسه آموزشی می باشد که توسط استاد عبدالرضا منتظری پایه گذاری شده است. موسسه حرف آخر برای دانش‌آموزان و داوطلبان کنکور جدیدترین روش‌های آموزشی را ارائه می‌دهد. در این مقاله در مورد ۹ ویژگی حرف آخر که باعث شدهتبدیل به یکی از بهترین منابع کنکور شود می پردازیم.

مهم ترین سوالی که داوطلبان می پرسند این است که چرا حرف آخر جزو بهترین منابع کنکور است ؟ حرف آخربا استفاده از روش‌های آموزشی جدید، مفاهیم درسی را به صورت تصویرسازی در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌دهد. استفاده از تصویرسازی و انیمیشن‌سازی مفاهیم را به صورت بلندمدت در حافظه دانش‌آموزان ثبت می‌کند. این سوال برایدانش‌آموزان و داوطلبان کنکور پیش می‌آید که چرا حرف آخر؟ در این مقاله ویژگی‌های منحصربه‌فرد حرف آخر را بررسی می‌کنیم.

ویژگی های حرف آخر

آموزش با تصویرسازی و انیمیشن: خیال تا واقعیت

حرف آخر با استفاده از تصویرسازی و انیمیشن، مفاهیم را آموزش می‌دهد. چرا این موسسه از تصویرسازی استفاده می‌کند؟ زیرا دانش‌آموزان باید از هر دو نیمکره مغز برای یادگیری مفاهیم استفاده کنند. متاسفانه در بیشتر آموزشگاه‌های کشور، دانش‌آموزان برای یادگیری فقط از نیمکره چپ استفاده می‌کنند. زمانی‌که مفاهیم به صورت انیمیشن آموزش داده می‌شوند مفاهیم به نیمکره راست منتقل می‌شوند. نیمکره راست حافظه بلندمدتی دارد. همین موضوع موجب می‌شود که مفاهیم برای طولانی مدت در ذهن دانش‌آموزان باقی بماند.

استفاده از الگو به جای تکنیک

بسیاری از موسسات و آموزشگاه‌های کشور برای حل سوالات از تکنیک‌های خاص استفاده می‌کنند. این تکنیک‌ها فقط برای حل یک سوال مناسب هستند. دانش‌آموزان نمی‌توانند در جلسه کنکور تمامی این تکنیک‌ها را به یاد بیاورند. موسسه حرف آخر روش جدیدی را برای این موضوع ابداع کرده است. استفاده از الگو به جای تکنیک! این موسسه با ارائه الگو  کمک می‌کند تا دانش‌آموزان یا یک راه به سوالات مختلفی پاسخ دهند. الگو در حرف آخر دو مرحله دارد:

آموزش تمام مفاهیم درسی به صورت تصویری

برقراری ارتباط بین مفاهیم در نیمکره راست مغز

تمامی مفاهیم درسی توسط اساتید حرف آخر به صورت تصویرسازی به دانش‌آموزان آموزش داده می‌شود. این تصاویر وارد نیمکره راست مغز دانش‌آموزان و داوطلبان می‌شود. نیمکره راست ارتباط پنهانی بین مفاهیم رو کشف می‌کند و در حافظه بلندمدت ثبت می‌نماید. یادگیری با نیمکره راست بسیارراحت است زیرا برای مدت طولانی مفاهیم در ذهن باقی می‌ماند. حرف آخر یک الگو را با تعداد زیادی از تکنیک‌ها ایجاد کرده است. الگو مانند یک شاه کلید است که تمامی سوالات را پاسخ می‌دهد.

منبع : https://www.irna.ir/news/83785683/%D9%85%D9%88%D8%B3%D8%B3%D9%87-%D8%AD%D8%B1%D9%81-%D8%A2%D8%AE%D8%B1-%D8%B4%D8%A7%D9%87-%DA%A9%D9%84%DB%8C%D8%AF-%D9%85%D9%88%D9%81%D9%82%DB%8C%D8%AA-%D8%AF%D8%B1-%DA%A9%D9%86%DA%A9%D9%88%D8%B1-%DB%B1%DB%B4%DB%B0%DB%B0

سه شنبه پنجم 12 1399
(0) نظر

افزایش فروش اینستاگرام

طبق گزارش نوآوری های روزامروزه شرکت‌ها و برندهای مختلف و گوناگونی در شبکه‌های اجتماعی مختلف، ازجمله: اینستاگرام، فعالیت می‌کنند که هرکدام از آنها راه‌های مختلف و نوین و متنوعی را برای افزایش فالوورو در ادامه افزایش فروش اینستاگرام خود بکار می‌برند. در ایران نیز به همین صورت است و صاحبان کسب و کارهای مختلف با استفاده از ترفندها توانسته‌اند میزان خدمات و فروش خود را به‌صورت چشمگیری افزایش دهند.

اگرچه تا چند سال قبل هیچ‌یک از متخصصان مسائل نتورک و نتورک مارکتینگاز اینستاگرام انتظار تبلیغات و فروش محصولات را داشتند، اما امروزه همان‌طور که می‌توان مشاهده کرد، اینستاگرام با ارتقا برنامه خود و همچنین اضافه کردن قابلیت‌های مختلف ازجمله امکان ایجاد فروشگاه و همچنین درج لینکخرید بر روی پست‌ها، بستری مناسب را برای فروش محصولات ایجاد کرده است.

برایافزایش میزان فروش علاوه بر چاشنی خلاقیت لازم است تا، ترفندها و نکاتی رارعایت کنید که به پیشرفت و افزایش فروش شما منجر شود. در این مطلب قصد داریم 9 روش افزایش فروش اینستاگرام را برای شما بیان کنیم، پس با ما همراهباشید تا پاسخ این سوال که چگونه می‌توان فروش در اینستاگرام را افزایش داد را بدانید.

برای مشاهده بهترین راهکار ها به مقاله همیار وب درباره گلد فالوور بروید.

پنج شنبه نهم 11 1399
(0) نظر

نرم افزار ردیابی و کنترل گوشی موبایل خانواده در فضای مجازی از راه دور

اولین سامانه آموزشی برنامه های ردیابی و کنترل مخفی گوشی موبایل فرزندان برای مراقبت خانواده

  • کنترل، مکان یابی و ردیابی موقعیت لحظه به لحظه گوشی موبایل
  • کنترل و ردیابی تماس ها و پیامک های گوشی موبایل با گزارش کامل
  • کنترل و ردیابی شبکه های اجتماعی از جمله تلگرام و اینستاگرام و … در فضای مجازی
  • کنترل و ردیابی نامحسوس گوشی تلفن همراه موبایل به صورت غیرقابل تشخیص توسط فرزندان
  • نصب سریع و آسان نرم افزار کنترل موبایل به همراه راهنمای فارسی
  • نسخه های کاملا حرفه ای و دائمی، حتی بدون پرداخت شارژ ماهیانه و سالیانه

اولین و قدرتمند ترین سامانه آموزشی نرم افزارهای اندرویدی ردیابی، مکان یابی و کنترل گوشی تلفن همراه موبایل، جهت امنیت فرزندان و دیگر افراد خانواده

برنامه سامانه کنترل گوشی فرزندان:کنترل نامحسوس گوشی و تبلت از راه دور

برنامه سامانه کنترل گوشی فرزندان و نظارت بر خانواده از راه دوربه شما امکان کنترل کامل،مخفی و از راه دور گوشی را میدهد.با استفاده از این برنامه میتونید نظارت دقیق بر تماس و پیامک های گوشیفرندان تون داشته باشید و علاوه بر این میتونید عکس و فیلم های گوشی رو هم از کنترل کنید.

برنامه سامانه کنترل گوشی فرزندانبرای والدین عزیز طراحی و برنامه نویسی شده لذا تمامی نیاز شما را برای کنترل مخفی و نامحسوس گوشی فرزندانتون در نظر گرفته ایم.کافیه این برنامه رو روی گوشی خودتون نصب کنید و سپس طبق فیلم آموزشی پیش رفته به صورت مخفیانه و از راه دور با گوشی  تمامی پیام ها،تماس های گوشی مورد نظر را کنترل و ردیابی کنید.

همچنین نحوه نصب و فعالسازی این برنامه بسیار راخته و همراه با فیلم آموزشی همه چی رو بهتون آموزش میدیم.

منبع : https://spy24.ir/

دوشنبه بیست و دوم 10 1399
(1) نظر

شرکتآرا سوفا ( مبل آرا ) یکی از موفق ترین تولید کنندگان مبلمان مدرن را به شما معرفی میکنیم که این شرکت 3 سال متوالی جایزه برترین تولید کننده صنعت مبلمان را دریافت کرده و همچنین این شرکت تندیس مبلمان صادراتی ایران را نیز دریافت کرده است و سابقه طولانی در تولید محصولات مختلف دارد. حدود 60 درصد تولیدات شرکت توسط ماشین آلات مدرن اروپایی انجام میشود که خروجی آن محصول بادوام و با کیفیت می باشد.

آرا سوفا صادر کننده برتر حوزه مبلمان مدرن

آرا سوفا (مبل آرا) تولید کننده مبلمان مدرن و مبل تختخواب شو مبل آرا ( آرا سوفا ) یکی از بزرگترین و با تجربه ترین تولید کنندگان در ایران می باشد که سابقه 17 سول تولید مستمر این کارخانه منجر به تولید محصولات بسیار با کیفیت گردیده مکانیزم ، لولاها و جک های مورد استفاده در کاناپه های تختخواب شو وارداتی از کشور ترکیه می باشد و همچنین سایر مواد اولیه مصرفی از بهترین تولید کنندگان داخلی تامین می شود. شرکت مبل آرا سوفا با کسب جوایز مختلف کیفی از سال 1392 تاکنون توانسته است علاوه بر بازارهای داخلی ، بازار مبل تخت خواب شو را در سایر کشور های هدف نیز بدست بیاورد.


دوشنبه بیست و دوم 10 1399
(1) نظر
درباره ما

فعالیت تک تیزر از سال 1397 با هدف ارتقاع سطح کیفیت و بازدهی تبلیغات ویدئویی و همچنین ایجاد یک سیستم هدفمند و یک پارچه برای رسیدن به بهترین و بالاترین کیفیت تبلیغات آغاز شده و تا به اینلحظه ادامه دارد.

ما در تلاش هستیم تا با به کارگیری نیروی جوان ایرانی و با استفاده از تکنیک های روانشناسی، محتوای تبلیغاتی فوق العاده ای را در اختیار صاحبان کسب و کار قرار دهیم. توجه داشته باشید تبلیغات می توانند به عنوان یک چاقوعمل کند! باید مراقب باشید دست خودتان را نبرید. منظور از این جمله آن استکه تبلیغات گاها می تواند نه تنها برایتان جذب نداشته باشد بلکه به کسب و کارتان نیز آسیب بزند. تبلیغات کار هر کسی نیست و افراد باید تجربه دیجیتالمارکتینگ را حتما داشته باشند. استفاده از تبلیغ هایی با محتوای نادرست هرلحظه می تواند بر علیه کسب و کارتان باشد و موجب زمین خوردن شما شود لذا سعی کنید با استفاده از متخصصین باتجربه و خبر در زمینه تبلیغات و بازاریابی حتما مشورت کنید و قبل از هر اقدامی نظر آنان را جویا شوید. ما در تک تیزر پله پله و قدم به قدم در کنارتان هستیم تا تبلیغاتی حرفه ای ، کاملا اصولی و پربازده داشته باشید. استفاده از بهترین تکنولوژی برای خلق جلوه های ویژه تبلیغاتی یکی از بهترین اقداماتی است که در تولید محتوای تبلیغاتی به کار می گیریم.

خدمات تک تیزر تنها به ایران ختم نمی شود و در کشورهایی همچون کانادا ، آلمان ، سوئیس ، مالزی ، عراق و افغانستان نیز ارائه خدمات می دهد. باتوجه به کیفیت بسیار بالای خدمات تک تیزر توانسته ایم به یکی از پنج شرکت برتر در حوزه تبلیغات ویدئویی ایران تبدیل شویم و به یاری خداوند روز به روز درحال گسترش خدمات خود هستیم. افتخار می کنیم که تاکنون محتوای تبلیغاتی صدها کسب و کار بزرگ و کوچک ، ارگان های دولتی و خصوصی و استارت آپ های نوپا را تولید کرده ایم.

مجموعه تک تیزر زیر نظر شرکت ایده پرداز آروین گستر برنا به شماره ثبت ۶۳۸۸۳ می باشد لذا تمامی فعالیت های مجموعه تک تیزر قانونی و تحت نظارت ارگان های مرتبط می باشد.

منبع : https://www.taktizer.ir

يکشنبه بیست و یکم 10 1399
(0) نظر

قیمت دستگاه لیزر دایود

باپیشرفت تکنولوژی در اکثر حوزه‌ها، علم پزشکی مخصوصاً زیرمجموعه‌های آن توسعه زیادی داشته که در این بین رشد در حوزه‌ی پوست و مو دو چندان بوده است. زیبایی پوست و مو به شاخه‌های مختلفی تقسیم می‌شود که از مهمترین آنهامی‌توان به حذف موهای زائد اشاره کرد. حال سوال اینجاست که در حال حاضر باچه روشی به پاک‌سازی پوست خود می‌پردازید؟ ژیلت؟ واکس، داروهای گیاهی؟ کدام؟ یا ترجیح می‌دهید از روش‌های نوین حال حاضر دنیا مانند انواع دستگاه‌های لیزر پوست استفاده کنید؟

هر چه هست هر فردی علاقه دارد که راحت‌ترین راه ممکن را برای حذف موهای زائد انتخاب کند که طبق آمارها استفاده از دستگاه‌های لیزر مو نشان می‌دهد که علاقه مردم به این‌گونه دستگاه‌ها روز به روز در حال افزایش است. هدف ما در این مقاله معرفی یکی ازدستگاه‌های محبوب لیزر در جهان است که قابلیت‌های فراوانی از خود نشان داده است. نام این دستگاه، لیزر دایود است. اگر از این لیزر و چگونگی کارکرد آن چیزی نمی‌دانید تا انتهای این مقاله ما را همراهی کنید. ناگفته نماند، سرفصل‌های مهمی که در این مطلب مورد بررسی قرار می‌گیرند عبارتند از:

دستگاه لیزر دایود چگونه کار می‌کند

ابتدا عرض کنیم که استفاده از دستگاه‌های لیزر خصوصاً دایود باید توسط افراد ماهر و با تجربه انجام شود. با این حال با توجه به داشتن هندپیس قدرتمند در این لیزر، کار حذف موهای زائد آنقدرها هم سخت نیست. در واقع نور منتشر شده از لیزر دایود بر روی بدن کشیده می‌شودو این نور توسط ملانین مو جذب خواهد شد و سپس به ریشه یا فولیکول مو برخورد می‌کند و به سادگی فولیکول را تحت تأثیر قرار داده و آن را ضعیف کرده تا کم کم به طور کامل حذف شود. مزیت این روش این است که نور فرستاده شده به سمت پوست بعد از عبور از آن فقط به ریشه مو می‌رسد و به بافت‌های کناری کاری ندارد، به همین دلیل است آسیب‌هایی که دیگر لیزرهای مو به بدن وارد می‌کنند در این لیزر دیده نمی‌شود.

دقت کنید که دستگاه لیزر دایود نیمه هادی است که از طول موج‌های مختلفی برای حذف موهای زائد استفاده می‌کند که هر یکاز این طول موج‌ها برای نواحی مختلفی از پوست بکار می‌رود. گفتنی است که طول موج‌های قدرتمند این لیزر در برابر لیزرهای مشابه عملکرد بسیار عالی دارند، به همین خاطر در حال حاضر تنها دستگاه لیزری که بیشترین استفاده را در کلینیک‌ها دارد، لیزر دایود است.

مقایسه دستگاه لیزر دایود با دیگر دستگاه‌های مشابه

از چند لحاظ می‌توان دستگاه لیزر دایود رابا دیگر دستگاه‌های لیزر مانند الکساندرایت یا ان دی یاگ مقایسه کرد که ازجمله می‌توان به قدرت حذف مو، عوارض ایجاد کننده و مدت پاک بودن پوست اشاره کرد. در تحقیقاتی که در موسسه‌های مختلف در جهان انجام شد مشخص گردیدکه استفاده از دستگاه لیزر دایود برای انواع پوست‌ها کارآیی خواهد داشت و این بدین معناست که دیگر نیازی به استفاده از روش‌های دیگر برای حذف موهای زائد نیست. گفتنی است که دستگاه‌های ان دی یاگ و الکساندرایت به خوبی نتوانستند برای پوست‌های مختلف کارآیی درستی از خود نشان دهند.

همچنین در دیگر تحقیقات معین شد که استفاده از لیزر دایود درد بیشتری نسبت به دو نوع دیگر بر بدن وارد می‌کند،البته ناگفته نماند که این درد شدت زیادی نداشته و صرفاً فقط از دو نوع عنوان شده بیشتر بوده است. همچنین در خصوص عوارض به جا مانده از سه دستگاه‌لیزر دایود، الکساندرایت و ان دی یاگ؛ باید گفت که تقریباً عوارض ایجاد شده مشابه به هم بوده است و هیچ یک از این سه دستگاه عملکرد بدتری نسبت به دیگری نداشته است. هر چند در خصوص عوارض ایجاد شده توسط لیزر دایود، گزارش‌های کمتری ارسال شده است.

مدت ماندگاری نیز در دستگاه دایود بیش از 6ماه تخمین زده شد، این در حالی است که در دو دستگاه دیگر حداکثر بعد از 3 تا 4 ماه باید دوباره از دستگاه لیزر جهت رفع موهای زائد استفاده شود. به طور کلی با توجه به شواهد می‌توان گفت که از هر لحاظ دستگاه لیزر دایود برتری محسوسی نسبت به دیگر دستگاه‌های لیزر داشته است و همین امر به دلیل محکمی برای خرید دستگاه لیزر دایود الکس تبدیل شده است.


برای خرید و فروش دستگاه لیزر دایود به همراه مشاهده قیمت دستگاه لیزر دایود به سایت زیر مراجعه کنید.

https://alexdiode.ir/%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af-%d8%af%d8%b3%d8%aa%da%af%d8%a7%d9%87-%d9%84%db%8c%d8%b2%d8%b1-%d8%af%d8%a7%db%8c%d9%88%d8%af/


شنبه بیستم 10 1399
(0) نظر

افتتاح حساب در ترکیه : در دنیای امروز هر روز بیشتر از دیروز به ضرورت حساب ارزی پی می بریم. حسابی که بتواند در تمام کشورها اعتبار داشته باشد و شما بتوانید به راحتی به آن دسترسی داشته و کلیه امور مالی خود را با آن انجام دهید. متاسفانه بهدلیل تحریم های آمریکا برای بسیاری از هموطنان ما انتقال و دریافت وجوه ارزی با مشکلات زیادی همراه بوده است.

بسیاری از کشورها نیز حاضر به افتتاح حساب برای ایرانیان بدون داشتن اقامت و یا شهروندی اون کشور نیستند. این مشکلات فقط مختص افرادی که کار تجاری انجام می دهند نبوده است بلکه متوجه قشر عظیمی از دانشجویان، فروشندگان کالا در آمازون، یوتیوبرها و تمام افرادی هستند که به صورت فری لنسر کار می کنند.

عموما تمام این افراد در دریافت درآمدهای خود با مشکلات زیادی روبه رو می شوند به طوری که ممکن است حتی قادر به دریافت درآمدهای خود نباشند. اما راهکار چه چیزی می تواند باشد؟ دولت ترکیه با همکاری هایی که با دولت ایرانداشته است به برخی از بانک های خود اجازه داده است که بدون داشتن اقامت و با دارا بودن شرایطی نسبت به افتتاح حساب بین المللی در این بانک ها اقدام کنند و از خدمات جهانی آنها استفاده کنند.

با حساب های ارزی بانک زراعت و ایش بانک به همراه کارت های ویزا ، مستر،گلد و پلاتینیوم شما به راحتی می توانید از تجربه یک شهروند جهانی لذت ببرید و تمام امور ارزی خود را به انجام برسانید. هر شخصی چه حقیقی و چه حقوقی می تواند با در دست داشتن مدارک نسبت به باز کردن حساب در ترکیه اقدام نماید.

افتتاح حساب بین المللی سببمی گردد که شما بتوانید در سطح جهانی به مبادله تجاری بپردازید و درآمدهایحاصل از مبادلات تجاری خود را دریافت نمایید. تمام بانک های دارای مجوز و فعال در ترکیه مشمول قوانین بانکداری ترکیه هستند که از جانب بانک مرکزی ترکیه اعلام می گردد.

برای افتتاح حساب بین المللی به آدرس https://www.aloapply.com/open-bank-account-in-turkey مراجعه کنید.

شنبه بیستم 10 1399
(0) نظر

لگو جیست ؟

لگو (به دانمارکی: LEGO)نام تجاری نوعی اسباب‌بازی است که توسط گروه لگو در شهر بیلوند دانمارک تولید می‌شود. واژه lego برگرفته از کلمه leg godt به معنی خوب بازی کردن است.

این کلمه به معنی گردآوری و خوب جفت کردن هم هست. محصولات لگو شامل قطعات کوچک رنگارنگ (اصطلاحاً آجرهای لگو) عموماً کائوچویی یا پلاستیکی است که می‌توان آنها را به یکدیگر متصل کرد و اجسام گوناگونی ساخت. این اجسام شاملمدل‌های ساده مانند خانه و قطار و کشتی یا مدل‌های پیچیده‌تر مانند ماشین‌های شامل جعبه‌دنده و موتور و سیستم‌های پنوماتیک هستند. آجرهای لگو را می‌توان بعد از اتصال به یکدیگر به آسانی از یکدیگر جدا نمود. همچنین بعضی از محصولات شرکت لگو با تم‌هایی از قبیل بتمن، جنگ ستارگان و ایندیاناجونز به بازار ارائه شده‌اند.

تاریخچه‌ لگو ؛ از کجا آمده‌ای لگوجان؟ آمدنت بهر چه بود؟

ما بعد از کلی تحقیق و پژوهش و شکافتن دل وروده‌های تاریخی لگو، به کلی قصه‌ی جالب رسیدیم که اگه صبور باشید همه‌ش رو براتون تعریف می‌کنیم.
خب همه‌چیز از اون‌جا شروع شد که آقای اوله کرک کریتینسن (که چون اسمشون زیادی بلنده ما با اجازه بزرگتر صداشون می‌کنیم اوله کرک) یه کارگاه نجاری راه انداخت و شروع کرد به ساخت و ساز لوازم خانگی چوبی! حالا شاید بگید خب وسایل خونه چه ربطی به لگو داره؟ ما هم می‌گیم صبر داشته باشید دیگه! ای بابا!

آقای اوله کرک یه روز صبح از خواب پا می‌شه می‌بینه همه‌چیز گرون شده! اصلا یه جوری گرون شده که دیگه نمی‌شه رفتتیر و تخته خرید و وسایل خونه ساخت. بعد برای این‌که مدل‌های لوازم خونه یادش نره، شروع می‌کنه به ساختن وسایل چوبی خیلی خیلی خیلی کوچولو تا بتونهروی طراحی محصولاتش کار کنه!
اما حدس بزنید چی شد؟ یه روزی آقای اوله وقتی به این وسایل کوچولو موچولوی چوبی نگاه می‌کرد یهو دلش قیلی ویلی رفت و خطاب به خودش گفت: اولی! بابا تودیگه کی هستی؟ این کوچولوهای چوبی چه باحالن! چه تو دل برو و جذابن!

و همون‌جا بود که یه جرقه‌ی بزرگ توی ذهن آقای اولی زده شد! از اون روز به بعد آقای اولی شروع کرد به ساختن اسباب‌بازی‌های کوچولو موچولوی چوبی!
اما این اسباب‌بازی‌های چوبی کی اسم‌دار شدن؟ و کی تبدیل شدن به این آجرهایپلاستیکی رنگارنگ؟ (راستی گفتیم اسباب بازی چوبی یادمون افتاد یه مقاله توی وبلاگ زینگو داریم درباره دومینوها، بریم این مقاله رو هم بخونیم بیایم!)

برای خرید لگو به سایت https://artikala.com/pc/toys/lego-toys مراجعه کنید.

سه شنبه هجدهم 9 1399
(0) نظر
X